راهکار پیجینگ و اینترکام مبتنی بر شبکه


آنچه که درباره ی راهکار پیجینگ و اینترکام مبتنی بر شبکه باید بدانید …


ادامه مطلب

قابلیت‌ها

انعطاف پذیری بالا و سهولت کاربری


با توجه به ضرورت وجود زیرساخت شبکه در بخش های مختلف سازمان، استفاده از این بستر برای تجهیزات پیجینگ و اینترکام علاوه بر کاهش چشمگیر هزینه های اجرایی، انعطاف پذیری سیستم را بالا برده و سهولت در کاربری را به دنبال خواهد داشت.

عدم نیاز به آمپلی فایر

استفاده از بلندگوهای تحت شبکه نیاز به آمپلی فایرهای مرکزی را از بین می برد. کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری آمپلی فایر خصوصا در شرایط صنعتی و مدیریت منطقی این تجهیزات همچنین عدم وابستگی تجهیزات به یکدیگر از جمله مزایای استفاده از این فناوری می باشد.

سهولت در یکپارچه سازی

استفاده از بلندگو و اینترکام تحت شبکه ایجاد سناریوهای ترکیبی سیستم پیجینگ با سایر زیرسیستم ها را تسهیل می نماید. برای مثال دوربین های پیرامونی به محض تشخیص تردد غیر مجاز و به صورت اتوماتیک به نزدیکترین بلندگو آلارم ارسال نموده و هشدار مربوطه از بلندگو پخش خواهد شد.

کیفیت صدای بهتر

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده از ساختار دیجیتال در این تجهیزات، وضوح و رسایی صدا به مراتب نسبت به تجهیزات آنالوگ بالاتر بوده و سیستم های حذف نویز این تجهیزات در سایتهای صنعتی که صدای پس زمینه و نویز محیطی بالایی دارند، کارکرد مطلوبی را ایجاد می نماید.

پیجینگ تحت شبکه


پیجینگ تحت شبکه

به دلیل عدم استفاده مداوم از سیستم پیجینگ و همچنین کم بودن حجم اطلاعات صوتی، استفاده از پیجینگ تحت شبکه بار اضافی چندانی به شبکه تجهیزات حفاظتی اضافه نخواهد شد.


اطلاعات بیشتر